Moto G82 resmen tanıtıldı

Moto G82

Motorola, yeni orta segment akıllı telefonu Moto G82’yi tanıttı. G82, 50 megapiksellik arka kamerası ve batarya kapasitesiyle dikkat çekiyor.

Motorola, bir süredir gündemde olan yeni orta segment akıllı telefonu Moto G82‘yi resmi olarak tanıttı. Motorola’nın yeni telefonu, etkileyici arka kamerası ve batarya kapasitesiyle orta segment bir telefon arayan kullanıcıları çekmeyi amaçlıyor.

Moto G82, Full HD+ çözünürlükteki, 120Hz yenileme hızına sahip 6.6 inçlik OLED ekranıyla orta segment telefonlar arasında sıyrılmasına yardımcı olabilecek bir ekrana sahip.

Snapdragon 695 yonga setinden güç alan telefon, 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip. Depolama alanı microSD hafıza kartı ile arttırılabiliyor.

moto g82 2

Telefonun bir diğer satış noktası olan arka kamerasının ana lensi 50 megapiksel. Üç lensli arka kamerada 50 megapiksellik ana kameraya 8 ve 2 megapiksellik iki lens daha eşlik ediyor. Telefonun selfie kamerası ise 16 megapiksel.

Telefonun batarya kapasitesi 5000 mAh. Şarj hızı ise TurboPower standardına uygun şekilde 30W. Çift SIM özelliğine sahip telefon Android 12 işletim sistemi kullanıyor.

Gri ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan telefon Avrupa’da 330 euroya satışa sunulacak. Telefon ayrıca Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika’da da çeşitli ülkelerde satışa sunulacak. Telefonun Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ve sunulacaksa ne zaman satışa çıkacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Tesla Semi önsiparişe açıldı