Galaxy Watch 5 Pro, safir cam ve titanyum yapıya sahip olabilir

s6

Samsung , bu yıl Galaxy Watch 5 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 2021’de Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic’i piyasaya sürmüştü ve şimdi yeni bir sızıntı, halefi ile ilgili bazı ilginç detayları ortaya çıkardı.

Galaxy Watch 5 Pro hakkında ilginç bilgiler gelmeye başladı. Birinci sınıf akıllı saatlerin çoğu alüminyum yapılı veya paslanmaz çelik tasarımlı olsa da, Güney Koreli teknoloji devinin işleri bir adım ileriye taşıdığı görülüyor. Görünüşe göre Galaxy Watch 5 Pro titanyum bir yapıyla gelecek. Şu an itibariyle şirketin rakibi Apple, titanyum yapılı kendi akıllı saatlerini sunuyor. Dolayısıyla Samsung’un da bu politikayı izlemesi pek şaşırtıcı değil.

Galaxy Watch 5 Pro

Yeni titanyum yapısının yanı sıra, Galaxy Watch 5 Pro’nun da Safir cama sahip olacağı bildiriliyor. Farkında olmayanlar için bu cam daha dayanıklıdır ve çizilmelere karşı daha iyi koruma sağlar. Tipster , markanın yaklaşmakta olan üst düzey akıllı saatinin dönen bir çerçeve tasarımına ve WearOS önyüklemesine sahip olacağını belirtiliyor. Ayrıca Galaxy Watch 5 Pro’nun dar çerçeveler sunmayacağı da söyleniyor.

Özellikle, yeni nesil modelin de önceki nesilden daha geniş olduğuna inanılıyor. Ne yazık ki, şu anda sahip olduğumuz tüm bilgiler bu. Bu nedenle, bu konuyla ilgili resmi açıklamanın yapılmasını veya daha fazla sızıntının gelmesini beklememiz gerekecek.

Google Pixel 6a fiyatlandırması belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir