Ana sayfa Akıllı Telefon Mor renkli Galaxy Note 9 sızdırıldı!

Mor renkli Galaxy Note 9 sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 9’da sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Sabah amiral gemisinin canlı fotoğrafları sızdırılmıştı. Birkaç saat sonra da mor renkli basın görselleri gün yüzüne çıktı.

Galaxy Note 9 için geri sayım başladı

Tanıtımına 19 gün kalan phablet amiral gemisi gündemimizi meşgul etmeye devam ediyor. Samsung’un 9 Ağustos’taki Unpacked etkinliğinde duyuracağı model, bugün canlı canlı gözükmüştü. Şimdi ise basın görselleri gün yüzüne çıktı. Bu fotoğrafla beraber ilk kez mor rengi de görmüş olduk.

Tasarım daha önceden de beklediğimiz şekilde. Ön kısımda fazla bir farklılık göze çarpmazken, arka kısımda yatay kamera kurulumu ve artık bunların yanında değil altında bulunan bir parmak izi okuyucu bulunuyor.

Ayrıca bildiğiniz gibi Samsung bu kez renk seçeneklerini artıracak. Bununla birlikte farklı S-Pen/Note 9 kombinleri göreceğiz. Örneğin mavi renkli Note 9’la birlikte sarı renkte kalem gelecek. Ortaya çıkan mor versiyonla hangi renk kalem gelecek bilmiyoruz.

Modelin fiyatı ise 1000 doların altında olacak. 960 dolar seviyelerinde bir fiyat etiketiyle kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

Galaxy Watch iki ayrı boya sahip olacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler