Samsung Galaxy F14 görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy F14

Kısa süre önce Google Play Console’da ortaya çıkan Samsung Galaxy F14’ün tasarımını gözler önüne seren ilk görseller sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung daha çok amiral gemisi ve orta segment akıllı telefonlarıyla gündeme geliyor olsa da, özellikle gelişmekte olan pazarlarda büyük ilgi gören daha düşük maliyetli telefonlar da çıkarmaya hazırlanıyor. Düşük maliyetli telefonlarından Galaxy M13’ü kısa süre önce Hindistan pazarında satışa sunan Samsung, bu kez de Galaxy F serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor.

Galaxy M14 resmen tanıtıldıktan kısa süre sonra ortaya çıkan Samsung Galaxy F14, ilk olarak Google Play Console’da görülmüş, bu sayede telefonun özellikleri hakkında ilk detaylar ortaya çıkmıştı. Bu kez de 91mobiles tarafından paylaşılan görseller sayesinde, telefonun tasarımı hakkında ilk detaylar gün yüzüne çıktı.

samsung

Sızdırılan bu görsellerde Samsung Galaxy F14, mor ve yeşil renk seçenekleriyle görülüyor. Paylaşılan bu görsellerde dikkat çeken ilk detay, ikili arka kamera oluyor. Galaxy F14’ün arka panelinde kameralar için bir bölme bulunmuyor. Bunun yerine çift kameranın iki lensi birbirinden ayrı şekilde duruyor. Görünüşe bakılırsa Samsung 2023’te çıkaracağı telefonlarda genel olarak bu kamera tasarım tarzını kullanacak. Öte yandan telefonun tasarımı Galaxy M14’ü bir hayli andırıyor. Tabii Galaxy F14 çift kamerayla gelirken M14 üçlü arka kameraya sahip.

Daha önce Google Play Console’da ortaya çıkan bilgiler, telefonun 6.6 inçlik LCD bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Ancak sızdırılan görsellerde ne yazık ki ekranı görme şansı yakalamıyoruz. Galaxy F14’ün Exynos 1330 yonga setinden güç alması bekleniyor. Telefon hakkında bildiğimiz bir diğer detay da 6000 mAh’lık bir bataryaya sahip olacağı.

Mark Zuckerberg, MetaVerse konusunda frene bastı