Ana SayfaFacebookMeta NFT gönderileri için harekete geçti

Meta NFT gönderileri için harekete geçti

Meta, Mayıs ayından bu yana Instagram’da NFT “dijital tahsil edilebilir” gönderiler için desteği test ediyor ve erişimi artan bir grup sınırlı insan arasındaysanız, artık Facebook’ta blok zinciri doğrulanmış öğelerinizle gönderiler paylaşabilirsiniz.

Meta NFT gönderileri için harekete geçti! Şirketin güncellenmiş bir blog gönderisine göre, dijital cüzdanlarını her iki platforma bağladıktan sonra “insanlara hem Facebook hem de Instagram’da sahip oldukları dijital koleksiyonları yayınlama yeteneği vermeye başladı”.

Şirketin tweetlediği bir ekran görüntüsüne göre gönderiler temelde normal gönderiler gibi görünecek, ancak onları “dijital tahsil edilebilir” olarak işaretleyen bir rozete sahip olacak.

Instagram, NFT özelliklerini 100'den fazla ülkeye genişletiyor

SSS’de bağlantıların nasıl çalıştığı ve hesabınızın güvende tutulması hakkında birçok ayrıntı bulunuyor. Bu sekmenin varlığı, NFT’leri Facebook ve Instagram’a bağlamak, büyük olasılıkla, onları gönderen kişilerin, cüzdanları başarıyla ele geçiren kimlik avı girişimleriyle hedef alınma olasılığını artırdığından önemli bir ayrıntı.

instagram nft 2

Meta NFT gönderileri için harekete geçti

Bu son genişlemenin ve Facebook’ta paylaşımın zamanlaması, Eminem ve Snoop Dogg’un MTV’nin VMA’larında Bored Ape Yacht Club bağlantılı işbirliklerini gerçekleştirmelerinden sonraki gün ortaya çıktı. Bu olaya verilen tepkilere bakılırsa, mevcut NFT hayranları enerjik görünüyordu, ancak diğer müzik severler o kadar etkilenmedi.

Performansa rağmen veya belki de sahipleri NFT’lerine tutunmak ve değerlerin bu öğleden sonra değer kazanmasını umdukları için, BAYC en aktif koleksiyonlar listesinde sadece dördüncü sırada yer aldı.

Spotify müzisyen NFT'leri ile deneme yapıyor

DappRadar’da listelenen Forbes raporları, en büyük NFT pazar yerlerinden biri olan OpenSea’deki ticaret hacminin yalnızca son dört ayda %99 düştüğünü gösteriyor. 1 Mayıs’ta pazar, Pazar günkü 9,34 milyon dolarlık değere kıyasla 2,7 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi.

Dune Analytics’teki başka bir izleyici, satış hacminin zirveden ne kadar düştüğünü gösteriyor. Her nasılsa bu, Twitter, Reddit ve Facebook / Instagram gibi sosyal ağların gecikmeli olarak devreye girmesi için mükemmel bir zaman – Reddit’in CEO’suna göre, işin sırrı NFT dememek. Bakalım Meta NFT gönderileri artık daha sık karşımıza çıkacak mı? Bunu zamanla göreceğiz.

Apple Watch Pro, 47 mm’lik daha büyük bir kasayla gelebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting