Ana sayfa Dosya Konusu En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar.

Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı önemli oranda arttı. İnsanların yalnızca fotoğraf ve videolarını paylaşabildiği bu platform şu aralar Facebook’tan bile daha popüler diyebiliriz.

Hatırlanacağı üzere Facebook 2012 yılında 1 milyar dolar ödeyerek Instagram’ı bünyesine katmıştı. O zaman toplamda 100 milyona yakın abonesi bulunan Instagram, 2012 sonrasında çok daha popüler bir hale geldi.

Günümüzde genç, yaşlı ayrımı olmadan herkesin bir Instagram hesabı bulunuyor. Herkes, kendince bazı paylaşımlarda bulunuyor. Peki Instagram‘da en çok like alan yani en çok beğenilen paylaşımlar hangileri?

En çok takipçisi bulunan Instagram hesapları için tıklayın

Bu yazımızda 2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları ile ilgili bir listeyi okurlarımızla paylaşacağız. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan sizleri bahse konu liste ile başbaşa bırakalım.

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler