Ana SayfaGenelMafia 4 resmi olarak duyuruldu!

Mafia 4 resmi olarak duyuruldu!

Yeni bir Mafya oyunu yolda. Seri yayıncısı 2K Games ve Mafia III ve Mafia: Definitive Edition üzerinde çalışan stüdyo Hanger 13, serinin 20. yıl dönümünü kutlayan bir blog yazısında haberi duyurdu.

Mafia 4 resmi olarak duyuruldu! Hanger 13 genel müdürü Roman Hladík, “Yepyeni bir Mafya projesi üzerinde çalışmaya başladığımızı teyit etmekten mutluluk duyuyorum” dedi. “Birkaç yıl sonra ve şu anda daha fazla bir şey paylaşamıyor olsak da, bu sevilen seri üzerinde çalışmaya devam etmek ve oyuncularımızı yeni hikayelerle eğlendirmek için gerçekten heyecanlıyız.”

ddurtju

Stüdyo, projeyle ilgili başka bir detay paylaşmadı. En son sürümü, franchise’ın orijinal 2002 girişinin yeniden yapımı olan 2020 Mafia: Definitive Edition‘dı. Bu yılın başlarında yayınlanan bir Kotaku raporuna göre, stüdyo 2016’da Mafia III üzerinde çalışmayı tamamladıktan sonra Hanger 13, birden fazla işten çıkarma turu geçirdi.

Mafia II Definitive Edition

Mafia 4 resmi olarak duyuruldu!

En son, 2K’nın bildirildiğine göre, Hanger 13‘ün üzerinde çalıştığı bir oyunu iptal ettikten sonra Mayıs ayında gerçekleşti. Aynı ay, Kotaku, stüdyonun İtalya’da geçen ve Unreal Engine 5 üzerine kurulu bir Mafia prequel üzerinde çalıştığını ortaya koyan ayrı bir rapor yayınladı. Bu projenin bugün duyurulan 2K ve Hanger 13 oyunu olup olmadığı belli değil.

yeni Mafia oyunu

Seriyi tekrar ziyaret etmek veya ilk kez oynamak istiyorsanız, 2K bugün orijinal oyunu 1-5 Eylül tarihleri ​​arasında Steam’de vereceğini duyurdu. Ayrıca Definitive Edition‘ı 8 Eylül’e kadar indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Valve, Steam Deck 2 konusunda kararlı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting