Ana SayfaGenelApple Watch Pro, 47 mm'lik daha büyük bir kasayla gelebilir

Apple Watch Pro, 47 mm’lik daha büyük bir kasayla gelebilir

Apple’ın uzun süredir akıllı saat serisi için yeni bir Watch Pro modeli için çalışmalar yürüttüğü biliniyor ve şimdi bu seri hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Öncelkle Apple Watch Pro’nun daha büyük bir kasaya ve düz bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Mevcut Watch Series 7’de bulunan 41mm ve 45mm kasa boyutlarından daha büyük olan 47mm daha büyük bir kasa boyutuna sahip olacak. Watch Pro’nun tamamen düz bir ekrana sahip olacağını iddia eden güvenilir kaynaklar. Bu, şu anda satılmakta olan ve ekranın etrafında kavisli kenarlara sahip Saat modellerinden daha farklı bir yapıda olduğunu söylemek gerekir.

Apple Watch Pro

Düz panel ile Apple Watch Pro, normal sürümlerden daha dayanıklı olabilir; bu, Watch Pro’nun ekstrem sporlar ve diğer macera sporları için tasarlanmış “sağlam” bir model olduğu daha önce gelen bilgiler ile de paralel.  Şimdi, en son rapor, yeni kasa boyutunun titanyum kasa, daha uzun pil ömrü, genişletilmiş Düşük Güç Modu, S8 yongası ve daha fazlası gibi beklenen diğer özelliklerle gelecek olan 47 mm’lik bir kasa olduğunu ortaya koyuyor.

Şu an itibariyle Cupertino merkezli devin, iki standart Watch Series 8 modelinin yanı sıra 7 Eylül duyuru etkinliğinde yeni Apple Watch Pro’yu duyurması bekleniyor. Bu etkinlik aynı zamanda merakla beklenen iPhone 14 serisinin lansmanını da içerecek. Watch Pro’nun fiyatı hala yüksek, ancak muhtemelen 799 ila 999 ABD Dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Google, Pixel 8 serisi için çalışmalarına başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting