Matrix 4 ilk fragmanıyla sosyal medyadan tepki çekti

Keanu Reeves merakla beklenen Matrix 4 ilgili ipuçları verdi

2000’li yıllara damga vuran, tüm yaşamın yapay zeka destekli bir simülasyondan ibaret olduğunu sorgulatan film serisi Matrix yakında yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Matrix 4 ilk fragmanıyla sosyal medyadan tepki çekti. Pek çok izleyici uzun süredir bu fragmanı bekliyordu. Pek çok kişi Keanu Reeves’i bir kez daha Neo rolünde görebilmek için çok heyecanlıydı. Fakat yayınlanan ilk fragman izleyicilerin heyecanını kursağında bıraktı.

Son dönemde John Wick ile özdeşleşen Reeves, pek çok kişiye Matrix 4’te de aynı havayı verdi. Uzun saçları ve salaş tarzı ile Neo’ya pek benzemeyen oyuncu, Matrix 4’ü sabırsızlıkla bekleyenleri de üzdü. Peki çok izleyici kendisini, Matrix 4 yerine John Wick 4 fragmanı izler gibi hissetmiş.

Matrix 4 coronavirus

Aslında bu serzenişte pek de haksız sayılmazlar. Çünkü yayınlanan fragramnda eski Matrix filmlerinin havası yoktu.

Matrix 4 ilk fragmanıyla sosyal medyadan tepki çekti

Bir diğer eleştiri ise filmin senaryosuyla ilgiliydi. Genel olarak izleyiciler Matrix 4’ün Matrix 1 ile paralel bir işleyişe sahip olduğu konusunda hem fikirdi. Yayınlanan fragmanda ilk Matrix filminden pek çok tanıdık sahne gördük.

Muhtemelen Matrix’in içerisinde hapsolan Neo’nun yeniden kurtuluş mücadelesine tanıklık edeceğiz. Fakat bu filmin devamı gelirse bizler için çok da büyük bir sürpriz olmaz. Çünkü Neo Matrix dışına çıktıktan sonra onu nelerin beklediğini görmemiz gerekiyor. Muhtemelen bu kadar detayı tek bir filmde anlatmak çok mümkün olmayacaktır.

God of War Ragnarok için ilk video geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir