Ana sayfa Genel Marvel's Iron Man VR çıkış tarihi açıklandı

Marvel’s Iron Man VR çıkış tarihi açıklandı

Camouflaj ve Sony Interactive Entertainment işbirliğiyle PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Marvel’s Iron Man VR için merakla beklenen çıkış tarihi açıklandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleşen E3 etkinliğinde en çok dikkat çeken isimlerden birisi de Marvel’s Iron Man VR olmuştu.

Son dönemin en popüler süper kahramanlarından biri olan Iron Man’i VR ile deneyimlemek farklı bir tecrübe olacaktı.

Camouflaj tarafından geliştirilen oyunun PlayStation 4’e özel olacağı belirtilmişti. Şimdiye kadar oyun için bazı oynanış videoları yayınlansa da çıkış tarihi hakkında net bir bilgi verilmemişti. Nitekim geçtiğimiz gün oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı.

Yapımcı ekip tarafından yapılan açıklamada Marvel’s IronMan VR oyununun 28 Şubat 2020’de raflardaki yerini alacağı belirtildi.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunu tüm fonksiyonlarıyla oynayabilmek için PS VR haricinde PS Move kontrolcüsüne de ihtiyacınız olacak. Zira yapım içerisinde Iron Man’in hareketlenmesini sağlamak için 2 adet PS Move kontrolcüsü gerekiyor.

Death Stranding için yeni oynanış videosu yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler