Ana sayfa Genel Cyberpunk 2077 için yeni paylaşım

Cyberpunk 2077 için yeni paylaşım

The Witcher 3 Wild Hunt’ın yapımcısı olan CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için yeni bir görsel paylaşıldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Şimdiden 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri olarak gösterilen Cyberpunk 2077 büyük ses getirecek gibi görünüyor.

2015 yılında yayınlanan ve pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu seçilen The Witcher 3 Wild Hunt’ın geliştiricisi CD Projekt RED’in imzasını taşıyan Cyberpunk2077 16 Nisan’da raflardaki yerini almış olacak.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak olan yapımda Türkçe alt yazı desteği de yer alacak.

Yapımcı ekip uzun bir süredir oyun için yeni bir paylaşım yapmıyordu. Geçtiğimiz gün Cyberpunk’ın resmi twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımla bu sessizlik de bozulmuş oldu. Dilerseniz bahse konu tweete yukarıdan göz atabilirsiniz.

cyberpunk 2077

Tweette oyun içerisinde kullanabileceğimiz araçlardan birini görüyoruz. Ayrıca arka plandaki puslu buram buram tehlike kokan atmosfer de dikkatlerden kaçmıyor.

Bakalım CD Projekt RED’in yeni projesi de The Witcher serisi kadar ses getirebilecek mi? Bunu önümüzdeki Nisan ayında öğreneceğiz.

RDR 2 Google Stadia desteğiyle geliyor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler