Death Stranding için yeni tanıtım videosu

Kojima Productions ve Sony işbirliğiyle geliştirilen Death Stranding için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Metal Gear serisinin yaratıcılarından biri olan Hideo Kojima’nın yeni göz bebeği Death Stranding çıkışına artık sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz günlerde gold statüsüne ulaşan yapımın geliştirme aşaması tamamlanmıştı. 8 Kasım’de Türkçe alt yazı seçeneğiyle satışa sunulacak olan yapım için geçtiğimiz gün yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Dilerseniz bahse konu tanıtım videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Death Stranding

Muhtemelen Kojima daha önce hiçbir oyunu için çıkış öncesinde bu kadar fazla tanıtım videosu yayınlamamıştır. Peki Death Stranding’i bu kadar özel kılan şey ne? Açıkçası Kojima oyunun çıkışında tam olarak anlaşılamamasından korkuyor. Çünkü bu yapım türünün ilk örneği olacak. Hatta Kojima bile oyunun anlaşılabilmesi, türe alışkanlık kazanılabilmesi açısından devam oyununun şart olduğunu açıklamıştı.

Dolayısıyla önümüzde daha önce hiç bilmediğimiz bir tür, dinamiklerine aşina olmadığımız bir yapım mevcut. Bakalım bu kadar bilinmezliğe rağmen Kojima’nın yeni oyunu satış rakamları açısından yapımcılarını memnun edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Mario Kart Tour 90 milyon indirmeyi aştı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin