Ana SayfaGenelMarvel merakla beklenen filmlerini erteledi

Marvel merakla beklenen filmlerini erteledi

Marvel merakla beklenen filmlerinden dördünü ileri tarihlere erteledi. Ertelenen yapımlar arasında yeni Avengers filmi de var.

Hatırlayacağınız üzere, Avengers: Endgame sonrası Avengers’a dair planları konusunda büyük ölçüde sessiz kalan Marvel, kısa süre önce konuyla ilgili sessizliğini bozdu ve Comic-Con’da iki yeni Avengers filmi duyurdu. Üstelik bu iki yeni Avengers filminin ikisinin de 2025’te sinemaseverlerle buluşacağı açıklandı. 2025’te çıkacak bu Avengers filmlerinin ilki Avengers The Kang Dynasty olacaktı. Onu 7 Kasım 2025’te vizyona girecek Avengers: Secret Wars takip edecekdi. Ancak aradan geçen üç ay içinde Marvel’ın planları değişmiş gibi görünüyor. Çünkü iki Avengers filmi artık aynı yıl çıkmayacak. Stüdyo, merakla beklenen üç diğer filmiyle birlikte yeni Avengers filmlerinden birini de erteledi.

Deadpool 3

Stüdyo tarafından ile bir tarihe ertelenen dört film; Avengers: Secret Wars, Blade, Fantastic Four ve Deadpool 3 oldu. Filmlerin yeni vizyon tarihleri şöyle oldu:

  • Blade, 3 Kasım 2023’ten 6 Eylül 2024’e,
  • Deadpool 3, 6 Eylül 2024’ten 8 Kasım 2024’e,
  • Fantastic Four, 8 Kasım 2024’ten 14 Şubat 2025’e,
  • Avengers: Secret Wars, 7 Kasım 2025’ten 2026’ya ertelendi.

Stüdyonun vizyon takvimindeki bu değişikliklere Blade filminin sebep olduğu düşünülüyor. Yıllar önce duyurulan Blade filminin senaryosu bir türlü istenen noktaya gelmedi. Bu yüzden stüdyonun filmi erteleyip senaryoyu baştan elden geçirmekten başka çaresi. Bu yüzden Blade filmi neredeyse bir yıl ertelenip Deadpool 3’ün yerini alınca, bu bir domino etkisi yarattı ve geri kalan üç filmin vizyon tarihleri de birkaç ay ileriye atılmak zorunda kaldı.

Samsung Galaxy S23 daha büyük bataryayla geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting