Google Pixel Buds Pro sonunda beklenen güncellemeyi aldı

g5

Google, bir süredir beklenen Pixel Buds Pro için güncellemeyi yayınladı. Yeni güncelleme bugün (yayınlanmaya başladı ve beş bantlı EQ desteği getiriyor.

Öncelikle şunu belirtelimki EQ’ya sahip olmak temel bir özellik, belirli bir frekansın (veya frekans aralığının) zayıflatılması veya güçlendirilmesi anlamına geliyor ve bu kulaklıklar için önemli bir özellik. Arama Motoru devinin başlangıçta bunu sunmaması ilginç ancak sonunda ses profili özelleştirmesinde minimum düzeyde bir yazılım güncellemesi geldi. Resmi notlara göre, güncelleme “yavaş yavaş yayılıyor”. Başka bir deyişle, büyük bir güvenlik açığı olmamasını sağlamak için güncelleme kademeli bir şekilde dağıtılıyor.

Ancak, kullanıcılar güncelleme için bir haftalık bir bekleyişe girmek zorunda kalabilirler. 3.14 sürümü güncellemesini almak için iş ortağı akıllı telefonunuzdaki Pixel Buds Pro uygulamasının 1.0.474476083 veya daha yeni bir sürüm olduğundan emin olun. Güncellemeyi aldıktan sonra, Bluetooth ayarları > Ses > Özel Ekolayzer bölümündeki cihaz ayrıntılarına gidin. Bu, sesinizi özelleştirmenize ve hatta Google’ın kendi ses mühendisleri tarafından ayarlanan altı ön ayar arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Google Pixel Buds Pro

Kullanıcılara, melodileri gereksinimlerine göre özelleştirmek için beş bantlı özel EQ sunuluyor. Ayrıca, ses profilinde manuel olarak değişiklik yapmak istenmiyorsa, ön ayarlar iyi bir ayar sunmaya yardımcı olur. Özellikle, bu değişiklikler Pixel Buds Pro’da tutulacak, dinlediğiniz cihaz ne olursa olsun özelleştirmenizi devam ettirebilirsiniz. Son olarak, güncelleme ayrıca bazı genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri de içeriyor.

Apple Watch sayesinde hamile olduğunu öğrendi