Ana SayfaGenelMarvel Eternals için yeni fragman yayınlandı

Marvel Eternals için yeni fragman yayınlandı

Marvel sinematik evrenindeki yeni filmlerden biri olan Eternals için bir video daha yayınlandı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Marvel Eternals için yeni fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman Marvel sinematik evreninde etkin hale gelecek olan bazı karakterleri ön plana çıkartıyor.

Eternals kadrosunda pek çok ünlü isim yer alıyor. 5 Kasım’da izleyicilerle buluşacak olan Eternals için yayınlanan son fragman videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Marvel Eternals için yeni fragman yayınlandı

Marvel Studios’dan “Eternals”, Marvel Sinematik Evreni’nde heyecan verici yeni bir Süper Kahramanlar ekibini bizlerle tanıştırıyor. Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants’a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor. Olağanüstü kadrosunda, güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry,  bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman’ı oynuyor.

Marvel sinematik evreninde yeni bir şekillenmenin start aldığını söyleyebiliriz. Bakalım 4. fazda bizleri nasıl bir aksiyon karşılayacak. Bunu bekleyip göreceğiz.

Cyberpunk 2077 1-3 güncellemesi detaylandırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting