Gain Eylül ayı içerikleri belli oldu

fain

Dijital yayın platformlarından biri olan Gain önümüzdeki ay yayınlayacağı içerikleri açıkladı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Gain Eylül ayı içerikleri belli oldu. Türkiye’de dijital yayıncılığa olan ilgi günden güne artıyor. BluTV ve PuhuTV derken, Gain ve Exxen de işin içerisine dahil olmuştu.

Burada Gain’i rakiplerinden ayrı tutabiliriz. Çünkü Gain’in formatı biraz daha farklı. Peki önümüzdeki ay Gain’de hangi içerikler yayınlanacak. Dilerseniz aşağıdan Eylül ayında yayına girecek olan içeriklere göz atabilirsiniz.

Gain Eylül ayı içerikleri belli oldu

Future Man

Hademe Josh Futturman oldukça sıkıcı bir hayat sürüyordur, iş dışındaki zamanının çoğunu video oyunları oynayarak geçiriyor. Bitirilemez olduğu kabul edilen ve dünyanın geri kalanının vazgeçtiği bir video oyununu bitirdiğinde hayatı değişir. Oyunun iki karakteri, gelecekten gelen gizemli ziyaretçiler olarak ortaya çıkar. Dünya tehlike altındadır ve Josh dünyayı kurtarabilecek tek kişidir.

Man with a Plan

Matt Leblanc ve Liza Snyder’in başrollerini paylaştığı man With a Plan’da Adam Burns’un karısı Andi işine geri dönmek istiyordur ancak birisinin çocuklarla ilgilenmesi gerekiyordur. Bunun çok kolay bir iş olduğunu düşünen Adam, kendisinin çocuklarla ilgileneceğini söyler. Başına geleceklerden haberdar olmayan Adam, yeni ebeveyn görevleriyle baş ederken kendini komik durumlarda bulur.

Kidding

Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı Kidding’de, Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ancak ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür. İzleyiciyi altüst eden kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor.

Girlfriend Experience

Girlfriend Experience’ın sadece GAİN’de izlenebilecek 3. Sezonunda, bir nöroloji uzmanı olan Iris, okulu bırakır ve insan davranışlarını inceleyen bir teknoloji firmasına katılmak için Londra’ya taşınır. “Kız arkadaş deneyiminin” işlemsel dünyasını keşfetmeye başladığında, müşteri seanslarının kendisine teknoloji dünyasında bir avantaj sağladığını anlar.

Apple bilgisayar pazarındaki payını arttırıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir