Ana SayfaGenelWhat If…? İçin ilk fragman yayınlandı

What If…? İçin ilk fragman yayınlandı

Marvel sinematik evrenindeki tüm karakterlerin kimlik değiştirdiği What If…? İçin ilk fragman yayınlandı. İşte detaylar.

Marvel sinematik evrenin yeni bir döneme giriyor. Bu yeni dönemde Disney’in dijital yayın platformu Disney+’ın da önemli bir rolü olacak. Çünkü Disney evrenine dahil olması beklenen yeni karakterlerin pek çoğu artık Disney+ üzerinden yayınlanan dizilerle sinematik evrene dahil olacaklar.

Bunun dışında sinematik evrendeki tüm dengeleri değiştirecek yeni bir animasyon da duyurulmuştu. Evet What If’ten bahsediyoruz. Peki What If tam olarak ne? Bilindiği üzere Marvel evreninde sınırsız sayıda gerçeklik seçeneği bulunuyor.

What If…? izleyiciye neler vaat ediyor?

Zaten Endgame’de de bu olaydan bahsedilmişti. Bu durum her olay için farklı bir şekilde düşünülebilir. Örneğin süper asker deneylerine Steve Rogers yerine Peggy Carter da katılabilirdi. Ya da Yağmacı Yondu Peter Jason Quill yerine T’Challa’yı da kaçırabilirdi. Peki böyle olsa karşımıza nasıl bir senaryo mu çıkardı? İşte bu soruların cevabını Marvel’ın What If’te yayınlayacağı bölümlerde bulacaksınız.

Dilerseniz fragman için yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gerçekten de Marvel sinematik evrenini takip edenlerin zihnini allak bullak edecek bir animasyonun geleceğini söyleyebiliriz. 2021 yaz aylarında Disney+ üzerinden yayınlanacak olan animasyon hayli dikkat çekici duruyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Hali hazırda Disney+ Türkiye pazarına giriş yapmış değil.

GeForce Now Cyberpunk 2077 yüzünden çöktü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting