Açıklanan yeni Marvel filmleri ve vizyon tarihleri!

Marvel’ın merakla beklenen yeni film ve dizi takvimi belli oldu. Marvel 2021 sonuna kadar 10 farklı yapımla izleyicinin karşısına çıkacak. İşte Avengers Endgame sonrası yeni Marvel filmleri!

Avengers Endgame ile fırtınalar koparan Marvel, sinematik evrenindeki yeni perdenin startını 2020 itibariyle verecek. Bilindiği üzere Spider-Man Far From Home’un Endgame sonrasındaki olayları toparlayan bir film olduğu açıklanmıştı. Fakat buna rağmen filmde işlenen paralel evrenler konusu yeni perdenin de ana temalarından biri olarak görünmüştü.

Kısa süre önce gerçekleşen Comic-con etkinliğine her zaman olduğu gibi yine Marvel damga vurdu. Yeni film ve dizi duyuruları yapan Marvel, sinematik evrenindeki bir sonraki perde hakkında da bilgiler verdi.

Peki vizyona girecek olan yeni Marvel filmleri ve dizileri hangileri? Bu sorunun yanıtına geçmeden önce şunu belirtelim. Marvel, Disney+ platformu için sinematik evrenle doğrudan ilişkili dizileri de izleyicinin beğenisine sunacak. Öyle ki bu dizilerden bazıları direkt olarak filmlerle bağlantılı olacak. Örneğin Wanda Vision dizisi, direkt olarak Doctor Strange 2 filmine bağlanacak.

Kısacası sıkı Marvel fanlarının sinematik evreni doğru bir şekilde takip edebilmeleri için Disney+ üyeliği de almaları gerekecek.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri vizyona girecek yeni Marvel filmleri ve dizileri ile başbaşa bırakalım.

Black Widow

Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin