Marvel dizisi Helstrom için ilk fragman yayınlandı

helstrom

Marvel ve Hulu iş birliği ile geliştirilen Helstrom için ilk fragman yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Avengers Infinity War ile Marvel sinematik evreninde bir perde kapanmıştı. Marvel bir sonraki faz için yeni filmler haricinde diziler de duyurmuştu. Bu dizilerin birçoğunun sinematik evren ile direkt olarak ilişkili olacağı belirtilmişti.

Fakat Marvel sinematik evrenle alakası olmayan bazı diziler de duyurmuştu. Hulu ile ortak olarak yapımı sürdürülen Helstrom da bu dizilerden biriydi. 16 Ekim 2020’de Hulu üzerinden yayınlanacak olan dizi için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Helstrom için ilk fragman paylaşıldı

Dizi Marvel dünyasında boy gösteren Daimon ve Satana karakterlerine odaklanacak. Başrollerde Tom Austen ve Sydney Lemmon’un yer alacağı dizide Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi isimler de yer alacak.

Dilerseniz dizi için paylaşılan ilk fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Hali hazırda yayınlanması gereken pek çok Marvel dizi ertelenmiş durumda. Muhtemelen Marvel vizyona girecek olan filmlerinin çıkış tarihini de erteleyecek. Zaten dizilerin ertelenmesi de buna bağlandı. Çünkü çekimleri sonlanmış olan bir dizinin yayın tarihinin ertelenmiş olması başka bir şekilde açıklanamaz.

Görünen o ki 2021 Marvel fanları açısından hayli hareketli geçecek. Evrende bazı taşların yerli yerine oturacağını söylemek şimdiden mümkün. Yine de bekleyip göreceğiz.

Instagram yaş sorarak hesap açacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir