Call of Duty Black Ops Cold War logosu ortaya çıktı

CoD MW2 sistem gereksinimleri

Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Call of Duty sıradaki oyunu Black Ops Cold War ile geliyor.

Activision’ın en köklü serisi olan Call of Duty yakında yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. Uzun yıllardan beri her yıl yeni bir CoD oyununun çıkmasına artık alıştık diyebiliriz. İşin garip yanı ise böyle uzun soluklu bir serinin aradan yıllar geçmiş olmasına karşın hala çıktığında yok satması.

Bilindiği üzere Activision Call of Duty oyunlarının yapımını üç farklı stüdyoya yüklemişti. Treyarch, Infinity Ward ve SledgeHammer dönüşümlü olarak CoD oyunlarını geliştiriyorlar. Nitekim bu yıl sıra Treyarch’ta.

call of duty black ops cold war

Call of Duty Black Ops Cold War logosu belli oldu

Activision resmi bir açıklama yapmamış olsa da yeni Call of Duty oyununun Cold War olacağı sızdırılmıştı. Şimdi de oyunun logosu ortaya çıktı. Doritos’un kampanyalı paketlerinde CoD Cold War logosu tüm çıplaklığıyla görünüyor.

En azından böylelikle oyunun ismi kesinleşmiş oldu. Muhtemelen önümüzdeki günlerde Activision da resmi bir açıklama yapacaktır. Çünkü oyunun Kasım ayında çıkacağı düşünülüyor. Malum Kasım’a da fazla bir şey kalmadı.

Dolayısıyla şu aralar oyunun resmi duyurusunun yapılması gerekiyor. Geri kalan 3 – 4 aylık sürede de oyunla ilgili modlar, hikaye ve diğer detaylar açıklanacaktır. Bekleyip göreceğiz.

FIFA 21 tanıtım videosu yayınlandı! İşte oyun hakkındaki tüm detaylar!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir