Loki 2. sezon fragmanı yayınlandı

Loki, 9 Haziran'da Disney+ platformuna geliyor!

Loki 2. sezon fragmanı yayınlandı. Loki yeni sezonda da Marvel Sinematik Evreni boyunca uzanan zaman yolculuklarına devam edecek.

Marvel bir yandan sinema tarafında Ant-Man and the Wasp: Quantumania ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 gibi filmleri sinemaseverlerle buluştururken, bir yandan da Disney+’taki dizileriyle sinematik evrenini daha da genişletiyor. Son olarak Secret Invasion dizisini izleyicilerle buluşturan Marvel, sonbahar aylarında da Loki’nin yeni sezonunu yayınlayacak. Loki 2. sezon için meraklı bekleyişimiz sürerken, dizinin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Hatırlarsanız Loki, ilk sezonda zaman yolculuğu ile tanışmış ve Marvel Sinematik Evreni’nin farklı evrelerinde farklı köşelerine uzanan keyifli bir maceraya atılmıştı. Bu macerası sırasında Time Variance Authority ya da TVA olarak bilinen ve zamanın akışını kontrol altında tutan bir organizasyon ile yolu kesişen Loki 2. sezon da zamandaki yolculuğunu sürdürecek. İlk sezonun sonunda TVA’in gerçek yüzünü ortaya çıkaran Loki, 2. sezonda TVA’in ve zamanın gerçek doğasına dair cevaplar aramaya devam edecek. Marvel tarafından yayınlanan açıklama, dizinin 2. sezonunun ilk sezonun bıraktığı yerden başlayarak hikayeyi kaldığı yerden devam ettireceğini gösteriyor.

Loki 2. sezon

Loki’nin ilk sezon finalinde yaşananlar, Ant-Man and the Wasp: Quantumania’da da gördüğümüz Kang the Conquerer karakterinin 2. sezonda önemli bir rol oynayacağını düşündürmüştü. Ancak bu karakteri oynayan oyuncunun son dönemde saldırı suçlamasıyla gündemde olması, Marvel’ın 2. sezonda Kang konusunda bir değişiklik yapıp yapmadığını merak etmemize sebep oluyor. Son dönemde bir türlü istediği sonuçları alamayan Marvel, Jonathan Majors’ın karıştığı olaylar yüzünden Loki’nin 2. sezonunda da istediği gibi bir iş ortaya koyamayabilir. Majors olayının Loki 2. sezonu nasıl etkileyeceğini bekleyip göreceğiz.

Dizinin 6 Ekim’de başlayacak 2. sezonundan yayınlanan ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Katlanabilir telefon satışları artmaya devam ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir