Ana SayfaKripto ParaKripto paralarda yeni ralli başlayabilir: 2022'de yeni gelişmeler

Kripto paralarda yeni ralli başlayabilir: 2022’de yeni gelişmeler

Kripto paralarda yeni ralli başlama ihtimali var. 2022 yılında yaşanacak önemli olaylar ile birlikte piyasa yeniden yukarı yönlü bir hamle yapabilir. Hadi gelin merak edilen tüm ayrıntılara birlikte bakalım.

Kripto paralarda yeni ralli şansı yükseliyor. Küresel çapta dijital varlıklar her geçen gün yeni zirvelere imza atıyordu. Sadece birkaç ay önce yaşanan boğa sezonu ne yazık ki sonunda tamamen durma noktasına geldi. Şu sıralar ayılar biraz daha ön planda diyebiliriz. Bu durum kripto para birimlerinde önemli miktarlarda düşüşe neden oluyor.

2022 yılında yaşanacak bazı gelişmeler nedeniyle yeni bir ralli ortaya çıkabilir. Bu yıl içerisinde gerçekleşecek ilk gelişme Bitcoin ETF ile ilgili. Eğer Bitcoin onaylanırsa boğa sezonu yeniden başlayabilir. Ethereum 2.0 geçişinin tamamlanması ise bir diğer önemli boğa sezonu kıvılcımı.

Kripto paralarda yeni ralli dönemi

Analistler tarafından yapılan değerlendirmelere baktığımızda 2022 yılında önemli gelişmelerin bizleri beklediğini görüyoruz. Solana gerçek ağ lansmanı ve Cardano gelişmeleri bir diğer önemli detay olacak. Şu anda Solana beta sürecinde. Gerçek ağ lansmanı ile birlikte fiyat önemli ölçüde artacak.

Kripto paralarda yeni ralli

Cardano ise bu yıl içerisinde yeni bir güncelleme alacak. Çoklu blok üreticilerinin tanıtılması ile birlikte genel bir boğa sezonu yaşanabilir. Litecoin ve Dogecoin yardımcı proof of work ile birlikte birleştirilebilir hale geliyor. Böylece fiyat konusunda yukarı yönlü bir gelişme yaşanabilir. Polygon ve AXS ise çok hızlı bir şekilde ağ üzerinde işlem yapabilecek.

Metaverse kripto paralarda beklenen seviyeler: SAND, MBOX ve MANA

Tüm bu gelişmeler değerlendirildiğinde yeni bir boğa sezonu ihtimali iyice güçleniyor. Peki sizin 2022 yılı ile ilgili kripto para beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting