Metaverse kripto paralarda beklenen seviyeler: SAND, MBOX ve MANA

Bu 3 metaverse coin

Metaverse kripto paralarda beklenen seviyeler açıklandı. Özellikle son dönemlerde yaşanan düşüşler nedeniyle tahminler sürekli olarak güncelleniyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Son günlerin popüler dijital varlıkları içerisinde yer alan metaverse kripto paralarda yeni gelişmeler yaşanıyor. Özellikle bazı tokenler 100 kat artış bile yaşayabiliyor. Ancak bu artışın hemen ardından genelde durgunluk başlıyor. Büyük kripto para birimlerinin daha fazla durgunluk ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz.

SAND, MBOX ve MANA bunun en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Analistler bu kripto para birimleri ile ilgili bazı değerlendirmeler yapıyor. Mesela SAND ile ilgili yeni fiyat hedefleri daha çok 5 doları aşması yönünde. Eğer bu seviyeyi aşabilirse eski en yüksek değerini geçip 10 dolar yolculuğuna başlayabilir.

Metaverse kripto paralarda yeni seviyeler

Büyük metaverse dijital varlıklarına baktığımızda geleceğe yönelik çalıştıklarını görüyoruz. Özellikle Facebook bu alanda çok büyük yatırımlara sahip. Metaverse kripto para birimlerinin bu kadar fazla fiyat artışı yaşamasının en önemli nedeni aşırı yatırım birikmesi ile ilgili.

Metaverse kripto paralarda

Enj coin bu aralar kendisini ön plana çıkarmayı başaran bir diğer kripto para birimi olarak görülüyor. 2 milyar doların üzerinde değere sahip olması onun en önemli özelliği. 50 günlük hareketli ortalama değerlendirildiğinde 2,4 doları geçtiğini söyleyebiliriz. Fakat yaşanan son düşüşler ile birlikte 2,2 dolara doğru yolculuk başladı. Bu durum yatırımcıyı korkutuyor.

Metaverse oyunları reddit kurucusunun ilgi odağı oldu: Gelecek yeniden şekilleniyor

Metaverse kripto paralarda MBOX’a dokunmadan geçemeyiz. 4,2 dolardan alıcı bulmayı başaran bu kripto para birimi Aralık başındaki 15 dolarlık en yüksek noktadan son derece uzak. Yeniden 15 dolarlık seviyeye gelmesi için özellikle Bitcoin 60 bin dolar düzeyini geçmeli. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.