Ana SayfaGenelKripto para sektörü daralmaya devam ediyor

Kripto para sektörü daralmaya devam ediyor

Uzun süredir kötü haberlerle gündeme gelen kripto para dünyası, güzel bir habere adeta hasret kaldı.

Kripto para sektörü daralmaya devam ediyor. Kripto para dünyasında işlerin kötüye gitmeye başlamasının üzerinden hatırı sayılır bir süre geçti. Bununla birlikte uzun süredir kripto para yatırımcılarının bekledikleri güzel haberler bir türlü gelmiyor. Hatta sektörden hemen her gün gelen yeni bir kötü haber, yatırımcıların daha karamsar bir ruh haline bürünmesine neden oluyor.

Kripto paralarda yön

Bu piyasadan gelen son haber ise maalesef yine bir iflas bilgisi. Kripto kredi şirketi Voyager Digital, New York Güney Bölge Mahkemesi’ne iflas başvurusunda bulundu. Bunun anlamı borsa, Three Arrows Capital’den sonra bir kalesini daha kaybetmiş oldu. Öte yandan şirketin mal varlığı tam olarak bilinmese de, toplam değerinin 1 ila 10 milyar dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

Bitcoin için fiyat artışı

Kripto para sektörü daralmaya devam ediyor

Her ne kadar bu defa bir dolandırıcılık ya da vurgun haberi olmasa da, bir süredir para çekme, para yatırma ve her türden ticari faaliyetini askıya alan şirketten alacağı olan kişilerin sayısının 100 binden fazla olduğu belirtiliyor. Buna göre şirketin mevcut mal varlığı bu kadar kişinin alacaklarını karşılamaya yeter mi bilinmez. Ancak açıkça ortada olan bir sonuç varsa o da kripto para borsasında işlerin hiç iyi gitmediğidir.

Kripto paralarda bu stratejiler

Bu kötü gidişin tek çaresi ise ünlü kripto para birimi Bitcoin’in yeniden kafasını yukarı kaldırarak yeni bir bahar döneminin haberini vermesi olacaktır.

Galaxy Note serisi tamamen unutuldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting