MANA coin düşüşü devam edebilir: Metaverse projeleri tehlikede

Kripto para analistleri

MANA coin düşüşü her zamankinden daha sert devam ediyor. Özellikle Bitcoin kaynaklı yaşanan düşüş tedirginlik seviyesini üst düzeye çıkardı. Hadi gelin merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım.

MANA coin düşüşü genel market hareketleri ile son derece uyumlu. Şu sıralar Bitcoin 50 bin dolar seviyesini aşmak için uğraşıyor. Ancak bu seviyeyi aşması beklenenden çok daha uzun sürebilir. Küresel çapta yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle kripto para piyasaları allak bullak oldu.

Şu sıralar yeni bir düşüş ile daha karşı karşıya kaldık. Geçtiğimiz gün 2,5 dolar seviyelerine kadar gerileyen MANA şimdilerde 3,6 dolar düzeyine tutunmaya çalışıyor. Ancak bunu yapması sanıldığı kadar kolay olmayacak. Decentraland olarak isimlendirilen bu kripto para birimi diğerlerinden biraz daha farklı.

MANA coin düşüşü panik yaratıyor

Metaverse projeleri içerisinde geleceğe yüzü en fazla dönük olan projelerden bir tanesinin de bu olduğunu söyleyebiliriz. Kendi avatarınızı yaratarak sanal bir evrende hayatınızı devam ettirmeniz bu kripto para birimi ile mümkün. Blockchain tabanlı bir 3D platformu olan MANA, ne yazık ki toparlamakta zorlanıyor.

MANA coin düşüşü

Dün bu kripto para devi 4 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başardı. Metaverse alanında en sağlam proje olarak bilinen bu kripto para birimi aşağı doğru hareket ediyor Decentraland, Sandbox, Blocktopia, Axie Infinity, Star Atlas gibi tüm projeler benzer şekilde düşüş hareketi gösteriyor. MANA coin düşüşü derinleşirse Metaverse dünyası için bu büyük bir yıkım anlamına gelebilir.

Kripto parada bir vurgun daha! 120 milyon dolarlık kripto para çalındı

Özellikle Facebook şirketi tarafından Metaverse alanına 10 milyar dolarlık bütçe ayrıldığının söylenmesi sektörü canlı tutuyor. Kısa vadede bu sektör bile düşüş eğilimi gösterse dahi önümüzdeki haftalarda yeniden yükselmesi mümkün. Peki siz bu kripto para birimi hakkında ne düşünüyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir