Kripto para piyasası ne zaman toparlanacak?

Kripto parada bir vurgun daha! 120 milyon dolarlık kripto para çalındı

Geçtiğimiz gün yaşanan büyük düşüşün ardından akıllara aynı soru geliyor. Kripto para piyasasında yaşanan düşüş geçici mi yoksa kalıcı mı? İşte detaylar.

Kripto para piyasası ne zaman toparlanacak? Geçtiğimiz gün kripto paralarda pek de beklenmeyen bir düşüş yaşandı. Aslında pek çok analist yıl sonuna doğru başta Bitcoin olmak üzere pek çok kripto paranın rekor kıracağını düşünüyordu. Fakat durum pek de beklenildiği gibi olmadı.

İki gün önce sabah saatlerinde tüm kripto paralarda yüzde 15 ile yüzde 30 arasında bir değer kaybı gerçekleşti. Elbette verdiğimiz bu değerler ilk 100 içerisindeki kripto paraları kapsıyor. Yoksa ilk 100 içerisinde yer almayan kripto varlıklarda değer kaybı çok daha büyük boyutlara ulaştı.

Başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto paralar önemli oranda değer kaybetti.

Kripto para piyasası dipte!

Kripto para piyasası ne zaman toparlanacak?

Pek çok kişi Bitcoin acaba 70 bin dolar barajını aşacak mı diye beklerden, ibre bir anda tersine döndü ve BTC 50 bin doların da altına geriledi.

BTC’de yaşanan düşüşün etkisiyle diğer kripto paralar da düşüş eğilimine girdi. Bu düşüş beraberinde Ethereum 3500 dolara kadar geriledi.

24 saatin akabinde yaşanan düşüş kısmen de olsa telafi edildi. ETH tekrardan 4000 doların üzerine çıkarken, BTC ise 50 bin dolar bandını aşma mücadelesi veriyor. Dip not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Taksi kamerası kararı büyük tartışma yarattı: Yolcular tedirgin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir