Keanu Reeves’in şirketi, yeni motosikleti Arch 1s’i tanıttı

Keanu Reeves motosiklet Arch 1s

Keanu Reeves’in kurucusu olduğu motosiklet şirketi Arch Motorcycle, yeni özel tasarım motosikleti Arch 1s’i tanıttı.

Sinema dünyasının en sevilen isimleri arasında yer alan Keanu Reeves, farklı alanlarda da ilgi çekici işlere imza atmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Reeves, Cyberpunk 2077 ile oyun dünyasına adım atmış, BRZRKR ile kendi çizgi romanını yaratmış, aynı zamanda eşi ile birlikte bir NFT şirketine danışman olmuştu. Ancak Reeves’in işleri bunlarla da sınırlı değil. Başarılı oyuncu aynı zamanda bir motosiklet şirketinin de kurucularından.

Keanu Reeves’in kurucusu olduğu Los Angeles merkezli motosiklet şirketi Arch Motorcycle, özel tasarım motosikletlerine bir yenisini daha ekledi. Daha çok özel tasarım motosikletler hazırlayıp satan şirket, seri üretime geçecek ikinci motosikleti olan Arch 1s’i tanıttı.

arch 1s 3

Arch 1s, şirketin seri üretime giren ilk motosikleti olan KRGT-1’e kıyasla çok daha iddialı bir tasarıma sahip. Motosikletin tasarımı, spor motosikletlerden izler taşıyor.

Arch 1s’in tasarımı, öne eğilerek kullanıma daha uygun bir motosiklet. Aracın kontrol pedalleri arka tarafında bulunuyor. S&S V-Twin ikiz motordan güç alan Arch 1s’in kaç beygir gücünde olduğu açıklanmadı. Ancak kullandığı motor Arch 1s’in yeterince güçlü bir araç olmasını sağlayacaktır.

Keanu Reeves’in şirketi, Arch 1s için sipariş almaya başladı. Ancak motosikletin hiç de ucuz olmadığını söylememiz gerekiyor. Şu anda motosiklet 128 bin dolardan satılıyor. Tabii bunların sürücüye göre modifiye edilen özel tasarım motosikletler olduğunu unutmamak gerekiyor.

Katlanabilir iPad katlanabilir iPhone’dan önce gelecek