Ana sayfa Genel Cyberpunk 2077 filmi sürpriz olmayacak

Cyberpunk 2077 filmi sürpriz olmayacak

Sinemalarda Cyberpunk 2077 filmi görsek şaşırır mıyız? E3 2019 sırasında sürpriz şekilde Keanu Reeves ile gündeme gelen video oyunu Cyberpunk 2077 için şimdi de film olasılığı gündeme geldi.

Cyberpunk 2077 filmi ve Keanu Reeves

Reeves’in oyunda rol alması sonrasında film yapımcılarının da oyuna ilgi gösterdiğinin altını çizen oyunun yaratıcılarından Mike Pondsmith, bir spin-off’un mümkün olabileceğini vurguladı.

Öte yandan Mike Pondsmith video oyunlarının artık ünlenmek için filmlere ihtiyacı olmadığını da vurguluyır. Ve Witcher 3’ün filmini yapmak isteyen yapımcıların isim hakkı sahiplerinin peşinde koştuğunu da hatırlatıyor.

Uzun zamandır merakla beklenen video oyunu Cyberpunk 2077 için E3 2019 sırasında önemli açıklamalar yapılacağı bekleniyordu ama sahneye Keanu Reeves’in çıkması büyük bir sürpriz oldu. Ünlü oyuncunun oyunda başrolü üsteleneceğinin anlaşılmasıyla da oyun bir anda dünya gündemine taşındı.

 

Toyota güneş panelleri daha etkili çalışacak

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler