İşte 48 MP’lik Honor View 20 ile çekilen fotoğraflar

honor view 20

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Honor, 48MP’lik kamerasıyla dikkat çeken Honor View 20 modelini tanıttı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Günümüzde akıllı telefon satın alırken en çok önem verilen kriterlerden birisi de kamera. Bu durumun farkında olan üreticiler, artık orta hatta giriş segmenti modellerde bile çift kamera kurulumuna yer veriyorlar.

Nitekim söz konusu akıllı telefon olduğunda kamera tarafına ağırlık veren isimlerden birisi de Honor. Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor, global pazarda oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Genel itibariyle Huawei modelleri ile aynı teknolojiye sahip olan Honor modelleri, göreceli olarak ucuz fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Honor View 20, 48MP’lik kamerasıyla dikkat çekiyor

Kısa süre önce ülkemizde de kurumsal anlamda hizmet vermeye başlayan Honor, geçtiğimiz gün 48 MP’lik kameraya sahip yeni bir model tanıttı.

Teknik özellikleri bakımından orta segmente hitap eden Honor View 20, tam 48MP’lik ana kameraya sahip. Sony’nin IMX586 teknolojisi kullanılarak yapılandırılan kamera çözürnürlük oranıyla dikkat çekiyor.

Çinli üretici yeni modeli Honor View 20 ile çekilmiş bazı fotoğrafları da takipçileriyle paylaştı. Bu fotoğraflardan bazılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

(Resimleri büyütmek için tıklayınız)

Honor View 20’nin ne zaman satışa sunulacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı henüz kesinleşmiş değil. Fakat Honor’un kamera tarafında da önemli hamleler yaptığını görebiliyoruz. 48MP’lik kamera, View 20 modelini orta segmentte rakipsiz bırakabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Japonya’dan beklenmedik Huawei ve ZTE hamlesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir