Monster Hunter World Iceborne duyuruldu

maxresdefault 21

Capcom’un sevilen oyunu Monster Hunter World için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. İşte Monster Hunter World Iceborne hakkındaki detaylar.

Capcom’un pek çok kategoride ödül alan oyunu Monster Hunter World için yeni bir genişleme paketi geliyor. Monster Hunter World Iceborne ismiyle duyurulan genişleme paketi, yeni canavarlar, yeni mekanlar, yeni ekipmanlar ve yeni Quest Rank’lar içerecek.

Bunların yanı sıra oyun için yeni bir hikaye de gelecek. Monster Hunter World Iceborne ile gelen hikaye modu, orijinal oyundaki hikaye modunun bittiği yerden devam edecek.

Capcom tarafından yapılan açıklamaya göre Iceborne, PS4 ve Xbox One için 2019 sonbaharında çıkacak. Genişleme paketinin PC için ne zaman satışa sunulacağı ise henüz kesinleşmiş değil.

Monster Hunter World için gelecek olan genişleme paketinin fiyatı ise henüz netleşmedi. Bu arada Monster Hunter World Iceborne için yayınlanan ilk tanıtım videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

Geralt, Monster Hunter World Iceborne’e transfer oluyor

Bu arada dip not olarak belirtelim. The Witcher serisinin ana karakteri olan Geralt of Rivia’da Monster Hunter World’e dahil oluyor. Capcom tarafından yapılan açıklamada Geralt’ın 2019’da yayınlanacak olan ücretsiz bir güncellemeyle oyuna dahil edileceği belirtildi. Ayrıca Geralt güncellemesi için karakterin orijinal ses aktörüyle çalışıldığı açıklandı. Bu haber hem Monster Hunter World hayranlarını, hem de The Witcher hayranlarını sevindirdi. Geralt’ın Monster Hunter World’de nasıl bir oynanış dinamiğine sahip olacağı ise şimdilik kesinleşmiş değil.

Devil May Cry 5 demosu yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir