iPhone SE3 TouchID ile gelecek!

iPhone SE

Apple akıllı telefon pazarındaki gücünü SE 3 modeliyle arttırmak istiyor. Sızdırılan bilgilere göre Apple iPhone SE 3 modelinde bir kez daha Touch ID teknolojisini kullanacak. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE3 TouchID ile gelecek! Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, geçtiğimiz Eylül ayında yeni nesil iPhone modellerini tanıttı. Apple’ın tanıttığı yeni nesil iPhone modelleri, geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone 12 modelleriyle aynı kalibrede karşımıza çıktı.

Elbette yonga seti ve kamera tarafında bir takım iyileştirmeler mevcut fakat yeni nesil iPhone modellerinde öyle kayda değer bir yeniliğin olmadığını söyleyebiliriz.

Apple henüz iPhone 13 serisini yeni tanıtmış olsa da 2022 yılında çıkacak olan iPhone SE 3 modelleriyle ilgili ilk bilgiler şimdiden sızdırıldı.

Sızdırılan raporlara göre yeni nesil iPhone modellerinde Apple farklı bir güvenlik aşamasına adım atacak. UD Fingerprint ya da bildiğimiz ismiyle ekran altı parmak izi okuyucusu.

iphone se 2 2

iPhone SE3 TouchID ile gelecek!

Hali hazırda Android tarafındaki üreticiler uzun bir süredir bu teknolojiyi kullanıyorlar. Günümüzde OLED ekranla satışa sunulan modellerin neredeyse hepsinde ekran altı parmak izi okuma teknolojisi bulunuyor.

Apple ise bu teknolojiye önümüzdeki yıl yani 2022 yılında geçmeyi planlıyor. Cupertino merkezli şirketin iPhone SE3 modellerinde FaceID yerine ekran altı parmak izi okuma teknolojisine yer vereceği iddia ediliyor. Bekleyip göreceğiz.

TOGG yerli otomobil hakkında bomba gibi açıklamalar: Gerçekten yerli mi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir