iPhone 14 Max tasarımı bir kez daha görüldü

iPhone 14 Max

Bugün sızdırılan yeni görseller ile birlikte iPhone 14 Max tasarımı bir kez daha görüldü. iPhone 14 ile iPhone 14 Pro arasındaki farklar da belirginleşti.

Bildiğiniz gibi Apple her sene olduğu gibi bu yıl da yeni iPhone modellerini yılın ikinci yarısında piyasaya sürecek. Şirket bu yıl yeni iPhone modellerini eylül ayında tanıtacak. Ancak daha şimdiden yeni iPhone modelleri hakkında bilgiler gelmeye başlamış durumda. Bugüne kadar gelen bilgiler Apple’ın eylül ayında iPhone 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max olmak üzere toplum dört yeni model tanıtacağını büyük ölçüde kesinleştirmiş durumda.

Bugün yeni gelen sızıntılar ise iPhone 14 Max hakkındaki detayları biraz daha netleştirdi. Bugün sızdırılan görsellerle birlikte 14 Max’ın tasarımı hakkında daha önce ortaya çıkan pek çok söylenti doğrulanmış oldu. Ayrıca iPhone 14 ve iPhone 14 Max ile iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri arasında tasarım farklılıkları olacağı da netleşmiş oldu.

iphone 14

Şu ana kadar gelen bilgiler eylül ayında çıkacak iPhone 14’ün 6.1 inç ekrana sahip olacağını, 14 Max’in ekran boyunun ise 6.7 inç olacağını gösteriyor. 14 Max’in arka kamera tasarımı iPhone 13 ile benzer olacak ve arka yüzünde çift kamera bulunacak. 14 Pro Max’te ise üç kamera bulunacağı söyleniyor. Anlayacağınız yeni iPhone modellerinde tasarımsal farklılık arayanların iPhone 14 ve 14 Max’e değil 14 Pro ve 14 Pro Max’e yönelmesi gerekiyor.

Apple, iPhone 14 çıktıktan sonra iPhone 11 satışlarını durduracak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir