Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı

iPhone 14 ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı

Evet yanlış okumadınız. Henüz iPhone 13 tanıtılmamış olmasına rağmen iPhone 14 ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı. İşte konuya ilişkin ayrıntılar.

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, bu yılın son çeyreğinde yeni nesil iPhone modellerini tanıtacak. Apple’ın tanıtacağı yeni nesil iPhone modelleri, geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone 12 modelleriyle aynı kalibrede olacak.

Elbette yonga seti ve kamera tarafında bir takım iyileştirmeler olacaktır. Fakat yeni nesil iPhone modellerinde öyle kayda değer bir yeniliğin olmayacağını söyleyebiliriz.

Apple henüz iPhone 13 serisini tanıtmamış olsa da 2022 yılında çıkacak olan iPhone 14 modelleriyle ilgili ilk bilgiler şimdiden sızdırıldı.

Sızdırılan raporlara göre yeni nesil iPhone modellerinde Apple farklı bir güvenlik aşamasına adım atacak. UD Fingerprint ya da bildiğimiz ismiyle ekran altı parmak izi okuyucusu.

iPhone 14 ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı

Hali hazırda Android tarafındaki üreticiler uzun bir süredir bu teknolojiyi kullanıyorlar. Günümüzde OLED ekranla satışa sunulan modellerin neredeyse hepsinde ekran altı parmak izi okuma teknolojisi bulunuyor.

Apple ise bu teknolojiye önümüzdeki yıl yani 2022 yılında geçmeyi planlıyor. Cupertino merkezli şirketin iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max modellerinde FaceID’ye ek olarak ekran altı parmak izi okuma teknolojisine yer vereceği iddia ediliyor. Bekleyip göreceğiz.

Apple sanatçı temalı Fitness+ antrenmanları bu pazartesi başlayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting