Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 12 led aydınlatmalı Apple logosuyla gelecek

iPhone 12 led aydınlatmalı Apple logosuyla gelecek

Apple bazı Mac modellerinde kullandığı led aydınlatmalı logo geleneğini iPhone modellerine taşımaya hazırlanıyor. Görünen o ki iPhone 12 arkadan aydınlatmalı Apple logosu ile gelen ilk model olacak.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Apple, yeni iPhone modelinde devrimsel yeniliklere imza atmaya hazırlanıyor. Henüz iPhone 11 modelleri pek çok ülkede satışa sunulmamış olsa da şimdiden iPhone 12 ile ilgili bazı söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Sızdırılan bilgilere göre yeni nesil iPhone modelinde çentik olmayacak. Apple’ın ön kamera ve FaceID bileşenlerini küçülterek ekranın hemen üst kısmında bulunan ince çerçeveye sığdıracağı iddia ediliyor.

iphone 12

iPhone 12 ile ilgili bir diğer iddia ise telefonun arka led aydınlatmalı Apple logosu ile gelecek olması. Bilindiği üzere bu tasarım çizgisi pek çok Mac modelinde kullanılmıştı. Elbette bu tasarım değişikliğinin pil ömrünü nasıl etkileyeceği de bir başka soru işareti. Malum sürekli arka tarafta yanan bir led batarya ömrünü de olumsuz yönde etkileyecektir. Elbette bunlar şimdilik söylenti aşamasındaki iddialar olduğu için, çok ciddiye almamak gerekiyor.

iOS 13.1.1 güncellemesi çıktı! Tıkla indir

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy Z Flip! Katlanabilir ekranlı bu telefona ihtiyaç var mı?

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni Galaxy S20 ailesini görücüye çıkardı. Bu esnada sürpriz bir üye daha kendini gösterdi, ki bu...

Son Haberler