Ana SayfaGenelİngiltere kripto paralar konusunda merkez olmak istiyor

İngiltere kripto paralar konusunda merkez olmak istiyor

İngiltere kripto paralar ile alakalı son derece önemli gelişmelere imza atıyor. Kripto varlıkların teknolojik merkezi haline gelmek isteyen İngiltere yeni çalışmalara başladı.

İngiltere kripto paralar konusunda çok hırslı. Tarih boyunca ülke en önemli devletler içerisinde yer aldı. Kripto varlık teknolojisi için küresel bir merkez haline gelerek bu önemini iyice artırmak istiyor. Güneşin batmadığı topraklar olarak bilinen Birleşik Krallık küresel kripto varlık teknolojisi merkezi olma gayretinde.

İngiltere kripto paralar

Konu ile ilgili İngiltere hükümeti tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Birleşik Krallık hükümeti tarafından yapılacak hamlelere baktığımızda sabit kripto para birimlerinin ön planda olacağını görüyoruz. Ayrıca bir NFT üzerinde çalışılıyor. Burada esas önemli olan Birleşik Krallık hükümeti tarafından yapılacak kripto para teknolojisi odaklı çalışmalardır.

İngiltere kripto paralar için fırsat yaratmak istiyor

Geleceğin yatırımcılarını ve olanaklarını giderek artırmaya gayret gösteren İngiltere etkin bir şekilde düzenlemelere devam ediyor. Özellikle etkin bir şekilde yatırım yaparak uzun vadeli düşünen kişilere ihtiyaç olduğu söyleniyor. Burada İngiltere uzun vadeli yatırımlar yapmak isteyenlere güven aşılama gayretinde.

İngiltere kripto paralar

Tüketiciler için çok daha verimli ödeme araçları sağlamak isteyen İngiltere böylece kripto paraların potansiyeline güvendiğini bir kere daha göstermiş oldu. Hükümet tarafından yapılan açıklamalarda bu teknolojinin potansiyelinden bahsedildi.

Yabancı kripto para borsalarından TL çekme

Geliştirilecek Blockchain teknolojisi ile birlikte çok daha verimli ödeme araçları ön plana çıkacak. Ayrıca NFT koleksiyonları desteklenecek. Belki de İngiltere önümüzdeki yıllarda Binance ile birlikte çalışacak. Konu ile ilgili henüz bu tür ayrıntılardan bahsedilmedi. Fakat İngiltere bu işi fazlasıyla ciddiye alıyor. Yeni gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting