Galaxy Watch 5 Serisi’nin destek sayfası şirket web sitesinde yayında

w42

Samsung, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro’yu içeren en yeni Watch 5 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin en yeni akıllı saatlerini Ağustos ayında Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor. 

Her iki akıllı saat de son birkaç aydır iddialar ortaya atılıyordu ve özelliklerinin çoğu zaten biliniyordu. Son zamanlarda, cihazlar için tasarımlarını ve renklerini ortaya çıkaran yüksek kaliteli renderlarını da sızdırdı. Bugün, yaklaşmakta olan Galaxy Watch serisi, birçok Avrupa ülkesinde Samsung’un resmi web sitesinde görüldü.

w4

Galaxy Watch 5 serisi Samsung’un Hollanda, Danimarka ve Norveç gibi birçok Avrupa ülkesindeki resmi web sitelerinde listelendi. Tipster’a göre, listelenen cihazlar Galaxy Watch 5 (40 mm), Galaxy Watch 5 (44 mm) ve SM-R905F, SM-R925F ve SM-R915F model numaralarına sahip Watch 5 Pro’dur. Destek sayfalarında model numaraları dışında akıllı saatlerle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Galaxy Watch 5

Samsung’un çok beklenen katlanabilir Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 ile birlikte 10 Ağustos’ta Watch 5 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Sızıntılar ve söylentiler sayesinde, yaklaşmakta olan akıllı saatlerle ilgili zaten birçok bilgiye sahibiz. Phantom Black, Silver, Pink Gold ve Sapphire renk seçenekleriyle satışa sunulacaklar. Ayrıca, saatlerin LTE olmayan 40 mm Saat 5 için 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğu söyleniyor. LTE Watch 5 Pro’nun muhtemelen 540 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Samsung’un bu yıl hayranların favorisi dönen çerçeve ve “Klasik” modelden vazgeçtiği bildiriliyor. Daha önceki sızıntılara göre, yaklaşmakta olan Galaxy saatler safir cam ve titanyum gibi birinci sınıf malzemeler kullanacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ilk onayını aldı