House of Gucci filmi şimdiden beğenileri topladı

House of Gucci filmi şimdiden beğenileri topladı

Adam Driver ve Lady Gaga, House of Gucci filminde birbirlerinin içindeki hayvanı ortaya çıkardıklarını anlattılar. İşte detaylar.

Lady Gaga yeni vizyona giren House of Gucci filmi hakkında konuştu. Film İtalyan bir marka olan Gucci hanesinin başına gelenlere odaklanıyor. Filmin başlarında Gaga’nın canlandırdığı Patrizia Reggiani ile tanışıyoruz. Kadrosuyla dikkat çeken film vizyona bu cuma girdi. Gaga filmle ilgili “Patrizia seksi bir araç olarak çok kullanıyor ve kocasıyla arasında olup bitenlerin temelinde de bu var” ifadelerini kullandı. Adam Driver Salı gecesi Ridley Scott’ın yönettiği yeni filmin New York City galasında poz verdi.

Lady Gaga her ne kadar şarkıcılığı ile tanınsa da oyunculukta da emin adımlarla ilerliyor. Akademi Ödüllü A Star Is Born aktrisi, İtalyan “Siyahi” rolüyle potansiyel bir Oscar adayı olarak lanse ediliyor. Film Avrupa basınında da yankı buldu. Özellikle Jared Leto’nun geçirdiği değişim medyada olay oldu. Hem şarkıcı hem de oyuncu olan Leto filmde normal halinden eser olmayan şekilde karşımıza çıkıyor.

House of Gucci filmi şimdiden beğenileri topladı

Leto, üstüne “çok fazla mizah” eklediği rolü hakkında, “[Paolo]’yu  bir hayalperest, ailesinin kara koyunu olarak görüyorum” dedi. Paolo’nun saçsız kafasını yeniden yaratmak için protez makyaj çalışması yapılmış. Leto ayrıca çekimlerin son gününde duygusallaştığını ve Scott sahnelerini tamamlarken ağlama dürtüsüyle savaşması gerektiğini söyledi. “Tüm seti utandırmak istemedim, ama gerçekten sıcak ve harika bir deneyimdi”

Twitch dolgun maaş dağıtmaya devam ediyor: İşinizden istifa edebilirsiniz