Honor 80 Pro’nun 160 megapiksellik kamerası kesinleşti

Honor 80 Pro Plus

23 Kasım’da resmen tanıtılacak olan Honor 80 Pro’nun 160 megapiksellik bir lense sahip olacağı Honor tarafından doğrulandı.

Honor, 23 Kasım’da düzenleyeceği özel etkinlikte yeni telefonlarını görücüye çıkaracak. Bu etkinlikte şirketin katlanabilir telefonu Magic VS’in yanı sıra son günlerde sık sık gündemimize gelen Honor 80 serisi de resmi olarak tanıtılacak.

23 Kasım’da tanıtılacak Honor 80 serisi hakkında son günlerde üst üste gelen sızıntılar sayesinde telefonların teknik özellikleri hakkında pek çok detay ortaya çıkmıştı. Şimdiyse ortaya çıkan bu özelliklerden biri resmi olarak da doğrulandı.

Hatırlarsanız daha önce gelen sızıntılarda Honor 80 Pro+ modelinin 160 megapiksellik bir arka kamera lensine sahip olacağı belirtilmişti. 80 Pro+ hakkındaki bu iddia henüz resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamış olsa da 80 Pro’nun bu lensi kullanacağı kesinleşti. Honor, Weibo üzerinden paylaştığı resmi afişle, Honor 80 Pro’nun 160 megapiksellik bir lense sahip olduğunu doğruladı.

honor 80 pro

Digital Chat Statiton adlı hesap tarafından daha önce paylaşılan bilgiler, Honor 80 serisinde standart, Pro ve Pro+ olmak üzere üç farklı model olacağını ortaya çıkarmıştı. Yeni gelen bilgiler ise bu modellere bir de Honor 80 SE’nin eşlik edebileceğini gösteriyor.

Adlarından da anlaşılacağı üzere bu serinin en iddialı modeli 80 Pro+ olacak. 160 megapiksellik arka kamerasıyla oldukça iddialı gelen telefon, selfie kamerasıyla da piyasadaki en iddialı modellerden biri olacak. Çünkü telefonun ön yüzünde iki tane 50 megapiksellik lens olacağı söyleniyor.

WhatsApp artık birden fazla telefonda kullanılabilecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir