Ana sayfa Genel Hafta sonunda Türkiye’de en çok izlenen filmler belli oldu

Hafta sonunda Türkiye’de en çok izlenen filmler belli oldu

Geçtiğimiz hafta sonunda ülkemizde en çok izlenen filmler netlik kazandı. Vizyona yeni giren Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3, açılışı zirvede gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu yerli yabancı pek çok film vizyona girdi. Vizyona giren filmler arasında Aslı Gibidir, Olacak İş Değil ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 gibi iddialı yapımlar da bulunuyordu.

Box Office Türkiye tarafından açıklanan verilere göre, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 açılış haftasında en çok izlenen filmler listesinin ilk sırasına yerleşti.

Çiçero beklenen ilgiyi görmedi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin 3. filmi açılış haftasında 201.164 kişi tarafından izlendi. Geçtiğimiz haftayı zirvede tamamlayan Can Dostlar ise 200.145 izleyiciyle ikinci sırada yer aldı. Can Dostlar toplamda 669.011 kişi tarafından seyredildi.

En çok izlenen filmler listesinin 3. sırasında ise Ayla ve Müslüm ile ismini duyuran Dijital Yapım Evi’nin yeni filmi Çiçero yer aldı. Çiçero 140.606 kişi tarafından izlendi ve toplamda 443.456 izleyiciye ulaştı. Çiçero’nun Müslüm ve Ayla kadar ses getirmeyeceği zaten tahmin ediliyordu.

Listenin 4. sırasında ise vizyondaki 8. haftasını da geride bırakan Bizim İçin Şampiyon yer aldı. 97.236 kişi tarafından izlenen film toplamda 2.365.174 izleyiciye ulaşmayı başardı.

En çok izlenen filmler listesinin son sırasında ise Oyunbozan Ralph 2 bulunuyor. Animasyon filmi 81.464 izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi başardı. Film 3 hafta sonunda 524.306 izleyiciye ulaştı.

Aquaman en çok izlenen DC filmi oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler