Ana sayfa Genel Avengers Endgame Türkiye'de hala zirvede

Avengers Endgame Türkiye’de hala zirvede

Vizyondaki 3. hafta sonunu da geride bırakan Avengers Endgame zirvedeki yerini korumayı başardı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Marvel sinematik evrenindeki 22 filmlik maceranın son halkası olan Avengers Endgame, geçtiğimiz hafta sonunda da en çok izlenen film olmayı başardı. Vizyona girdiği günden bu yana pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de en çok izlenen filmler listesinde zirvedeki yerini muhafaza eden Endgame, geçtiğimiz hafta sonu 105.174 izleyici tarafından seyredildi. Film toplamda 2.3 milyon izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler

Avengers Endgame’in zirvede kapadığı hafta sonunda vizyona yeni giren Pokemon Dedektif Pikachu ise 56.926 kişi tarafından izlendi. Açıkçası ilk live-action Pokemon filminden beklentiler biraz daha fazlaydı. Dolayısıyla Pokemon Dedektif Pikachu’nun açılış haftasında 100.000 seyirciye bile ulaşamamış olması biraz şaşkınlık yarattı.

Vizyona yeni giren filmlerden bir diğeri Sihirli Oyuncaklar ise 15.347 kişi tarafından izlendi. Türk yapımı korku filmi Kulyas Lanetin Bedeli ise açılış haftasında 13.448 izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi başardı.

Vizyondaki 4. haftasını geride bırakan Kuklalı Köşk ise 10.811 izleyiciyle haftanın en çok izlenen 5. filmi olmayı başardı.

GoT 8. sezon 5. bölüm izle

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler