Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 7'nin daha gelişmiş bir versiyonu da çıkabilir

Google Pixel 7’nin daha gelişmiş bir versiyonu da çıkabilir

Daha önce duyurulan Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun yanı sıra henüz duyurulmamış daha gelişmiş bir model de satışa sunulabilir.

Hatırlayacağınız gibi Google, kısa süre önce düzenlediği I/O 2022 etkinliğinde yeni akıllı telefonları Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya dair ilk detayları paylaşmıştı. Normalde Google bir standart model bir de Pro modeli çıkardığı için şirketin hazırlık aşamasındaki telefonların bundan ibaret olduğu düşünülmüştü. Ancak gelen son bilgiler, şirketin şimdilik gizli tuttuğu, üçüncü bir Pixel 7 modelinin daha olabileceğini gösteriyor.

Google Pixel 7 ve 7 Pro, Google’ın veritabanında C10 ve P10 kod numaralarıyla görülmüştü. 9to5Google, veritabanında G10 kod numaralı bir telefon daha olduğunu fark etti. Bu ilginç keşif üçüncü bir Pixel 7 versiyonunun daha yolda olabileceğini gösterdi. Üstelik bu kod numarasıyla bağlantılı telefonun özellikler, bunun Samsung Galaxy S22 Ultra’ya rakip olabilecek daha gelişmiş bir model olabileceğini gösteriyor.

Galaxy S22 Ultra

G10 kod numarasıyla bağlantılı teknik özellikler, bu telefonun bir Tensor yonga setinden güç alacağını gösteriyor. Görünüşe göre telefonun ekranı 1440 x 3200 çözünürlükte olacak ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak.

Bildiğiniz gibi bugün artık pek çok şirket Pro modeliyle yetinmeyip Ultra ya da Pro Plus gibi isimlerle daha gelişmiş versiyonları da satışa sunuyor. Bu yüzden söz konusu bu modelin Pixel 7 Pro Plus ya da Pixel 7 Ultra gibi daha gelişmiş bir alternatif olması çok da şaşırtıcı olmayacaktır. Ancak bu konuda henüz şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını unutmamak gerek. Üstelik bu üçüncü Pixel 7 modeline yönelik ilk sızıntı. O yüzden bu iddialara şimdilik kuşkulu yaklaşmakta fayda var.

Panasonic ve Leica birlikte kamera ve lens geliştirecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting