Google Pixel 4 için yeni bir sızıntı daha

google pixel 4 1

Teknoloji ve yazılım dünyasının önemli isimlerinden biri olan Google’ın yeni amiral gemisi modeline ait bir görsel daha sızdırıldı. İşte Google Pixel 4 hakkındaki son detaylar.

Hali hazırda yazılım ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Google, dünyanın en değerli 3 şirketinden biri konumunda yer alıyor. Pek çok sektörde boy gösteren Google’ın etkin olarak rol oynadığı kollardan birisi de akıllı telefon pazarı.

Yıllardır Android işletim sistemi ile sektöre yön veren Google, ne yazık ki donanım tarafında rakiplerinin hayli gerisinde kaldı. Amerika merkezli şirketin ürettiği Nexus ve Pixel modelleri global anlamda çok geniş bir kitleye erişemedi. Nitekim bu durum şimdiye kadar değişmiş değil.

Google Pixel 4 işte böyle görünecek

Bu olumsuz tabloya rağmen Google üst segmente hitap eden Pixel serisini devam ettiriyor. Teknoloji ve yazılım dünyasının önemli ismi önümüzdeki dönemde Pixel 4 serisi modellerle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Şimdiye kadar üretilen Pixel modellerinde tek ana kamerada direten Google, Pixel 4 ile nihayet çift ana kameraya geçiş yapacak. Keza sızdırılan görseller de bu durumu net bir şekilde gözler önüne seriyor. Dilerseniz Google’ın yeni amiral gemisi ile ilgili sızdırılan son görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

google pixel 4 2

Nokia 3 için Andorid Pie güncellemesi çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir