Geçen hafta en çok izlenen filmler belli oldu


Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler açıklandı. Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın paylaştığı Yol Arkadaşım 2, vizyona adeta damgasını vurdu.

Son haftalarda öyle büyük hit getirecek yerli bir yapımla karşılaşmıyorduk. Hatta uzun bir süredir en çok izlenen filmler listesinin zirvesinde, yabancı yapımların yer aldığını söylemek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Fakat Yol Arkadaşım 2’nin vizyona girmesiyle tüm dengeler değişmiş durumda. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrollerini paylaştıkları yapım ilk haftasından açık ara zirveye yerleşti.

Yol Arkadaşım 2, en çok izlenen film oldu

Box Office Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre, Yol Arkadaşım 2 çıkış haftasında 524.404 izleyiciye ulaşarak geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler listesinin zirvesinde yer aldı.

Yol Arkadaşım 2’yi geçen haftanın birincisi Venom takip etti. Venom 148.281 kişiyi sinema salonlarına çekerek toplamda 580.252 izleyiciye ulaşmayı başardı.

En çok izlenen filmler listesinin 3 numarasında 56.886 izleyiciyle İstanbul Muhafızları, 4. sırasında 38.041 seyirciyle Uzun Kabus (SlenderMan) yer aldı.

Listenin son sırasında ise vizyondaki 3. haftasını geride bırakan Küçük Ayak filmi yer alıyor. Küçük Ayak geçtiğimiz hafta sonu 36.640 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 175.354 izleyiciye ulaşmış oldu.

Şunu da dip not olarak belirtelim. Yol Arkadaşım 2, 524.404 kişilik başlangıcıyla son 15 yılın en iyi Ekim açılışına da imza atmış oldu.

Venom filmi beklentileri aşmayı başardı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin