Ana sayfa Genel Assassins Creed Odyssey Türkçe yama geliyor!

Assassins Creed Odyssey Türkçe yama geliyor!

Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Assassins Creed’in son oyunu Türkçe oluyor. İşte Assassins Creed Odyssey Türkçe yama hakkındaki son detaylar.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan Assassins Creed Odyssey, seriye yeni bir soluk getirmişti.

Oyun gündemini az çok takip edenlerin de bileceği üzere Assassins Creed, sektörün en köklü serilerinden biri. Ubisoft, neredeyse her sene istisnasız en az bir Assassins Creed oyununu satışa sunuyor. Geçtiğimiz sene Assassins Creed Origins ile suikastçı tarikatının doğuşuna tanıklık etmiştik. Bu sene çıkan AC Odyssey’de ise Antik Yunan’da suikastçı tarikatının yükselişine şahit oluyoruz.

Bu sene çıkan Assassins Creed Odyssey serinin diğer oyunlarından hayli farklı dinamikleriyle dikkat çekiyor. İçerisinde bol miktarda RPG öğesi barındıran yapım, farklı hikaye akışına ve farklı sonlara sahip. Dolayısıyla oyunu zevk alarak oynamanız için iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekiyor.

AC Odyssey Türkçe oluyor!

Fakat İngilizce bilginiz o kadar ileri düzey değilse bile üzülmeyin. Çünkü Animus Projesi ekibi Assassins Creed Odyssey Türkçe yama çalışmalarına çoktan başladı.

Assassins Creed Odyssey Türkçe yama çalışmalarının başladığını açıklayan Animus Projesi ekibi, serinin eski oyunlarını da Türkçe’ye çevirmişti.

Henüz Türkçe yamanın ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Fakat geçmiş dönemlerde de ekip tarafından geliştirilen projeler en geç 2 – 3 aylık periyotta oyun severlerin beğenisine sunulmuştu.

Siz de Assassins Creed Odyssey Türkçe yama çalışmasını animusprojesi.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bu hafta çıkacak oyunlar (15 – 21 Ekim)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler