Ekim ayında vizyona girecek yerli filmler

yol arkadaşım 2

Ekim ayında vizyona girecek yerli filmler belli oldu. Sinema severlerin merakla bekledikleri, Müslüm ve Yol Arkadaşım 2, Ekim ayının dikkat çeken filmlerinden. İşte detaylar.

Uzun süredir vizyona damga vuracak bir yerli yapımla karşılaşmıyoruz. Genel olarak baktığımızda, vizyona girip 1 milyon seyirci barajını aşan yerli film sayısı bir eldeki parmak sayısını geçmiyor. Neyse ki bu durum Ekim ayında değişecek gibi görünüyor. Zira Ekim ayında vizyona girecek yerli filmler arasında oldukça iddialı yapımlar mevcut.

İşte Ekim ayının yerli filmleri

Peki Ekim ayında vizyona girecek yerli filmler ne derece başarılı olacaklar? Öncelikli olarak şunu belirtelim. Bu ay 14 yerli film vizyondaki yerini alacak. Bu filmler arasında 1 milyon seyirci barajını aşma potansiyeline sahip film sayısı ise 2.

Açık konuşmak gerekirse, Ekim ayında vizyona girecek yerli filmler arasında Müslüm ve Yol Arkadaşım 2 haricinde, öyle hatırı sayılır bir başarıya imza atabilecek film ya da filmler bulunmuyor.

Geçen hafta Türkiye’de en çok izlenen filmler

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu ay vizyona girecek yerli filmler ve bu filmlere ait tanıtım videolarıyla başbaşa bırakalım.

Aydede

Yönetmen: Abdurrahman Öner
Oyuncular: Ezgi Mola, Bilal Çelik, Mehmet Özgür
Gösterim Tarihi: 5 Ekim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir