Ana sayfa Genel Müslüm filmi 5 milyon seyirciye göz kırpıyor!

Müslüm filmi 5 milyon seyirciye göz kırpıyor!

Geçtiğimiz hafta sonu 3 milyon seyirci barajını aşarak 4 milyona yaklaşan Müslüm filmi, şimdi de 5 milyon seyirciye göz kırpıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Arabesk müziğinin efsane isimlerinden biri olan Müslüm Gürses’in hayat hikayesini beyaz perdeye aktaran Müslüm Filmi, gişede fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Kadrosunda Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can ve Taner Ölmez gibi isimleri barındıran filmin yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay’la Ketche bulunuyor.

Müslüm filmi rekora koşuyor!

Timuçin Esen’in Müslüm Gürses’e, Zerrin Tekindor’un ise Muhterem Nur’a hayat verdiği film ilk hafta sonunda 600 binin üzerinde seyirciyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı. 4. hafta sonuna geldiğimizde de Müslüm’ün seyirci sayısında önemli bir düşüş olmadı.

Müslüm filmi geçtiğimiz hafta sonu 516.276 kişi tarafından seyredildi ve toplamda 4.357.623 izleyiciye ulaştı.

Box Office Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre, geçtiğimiz hafta sonu en çok izlenen ikinci film ise 238.578 izleyiciyle Çakallarla Dans 5 oldu. Çakallarla Dans 5, 2 hafta sonunda toplam 894.099 seyirciye ulaşmış oldu.

Vizyona yeni giren filmlerden Fantastik Canavarlar 2 ise 198.832 kişiyle 3. sırada yer aldı. Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 139.340 seyirciyle 4. sırada yer alırken, vizyondaki 6. haftasını geride bırakan Yol Arkadaşım 2 ise 72. 910 izleyiciyle 5. sırada kendine yer bulabildi. Yol Arkadaşım 2 böylece toplamda 2.216.573 seyirciye ulaştı.

Fantastik Canavarlar 2 açılışı zirvede gerçekleştirdi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler