Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Z Flip 4 tasarımı kesinleşti

Galaxy Z Flip 4 tasarımı kesinleşti

Katlanabilir akıllı telefon tecrübesini Samsung ile denemek isteyen ancak Fold serisine gücü yetmeyen kullanıcıların heyecanla beklediği Galaxy Z Flip 4 modeline ait kanlı canlı görüntüler servis edildi.

Galaxy Z Flip 4 tasarımı kesinleşti. Katlanabilir akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk marka şüphesiz Samsung. Güney Koreli teknoloji devinin bayraktarlığında büyüyüp gelişen bu sektör, her ne kadar günden güne birçok yeni isme ev sahipliği yapsa da, “bal tutan parmağını yalar” misali sektörün kaymağını hala Samsung yiyor.

galaxy z flip 4

Özellikle Galaxy Z Flip 3 modeliyle oldukça geniş kitlelere hitap etmeyi başaran şirketin bu başarısının altında yatan en önemli nedenlerden biri de, artık bu sektörde iyiden iyiye tecrübelenmesiydi. Tabi Fold serisini daha yüksek fiyattan satıyor olması ve bu serinin tablet telefon arası bir form olarak piyasaya sürülmesi, daha minimal ve uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon arayanları Galaxy Z Flip 3’e yöneltmişti.

Samsung Galaxy Z Flip fiyatı uçuk olacak!

Galaxy Z Flip 4 tasarımı kesinleşti

İşte bu şartlar altında serinin yeni modeli olması beklenen Galaxy Z Flip 4’ün üzerinde çalışan Samsung, anlaşılan bu cihazını daha fazla saklamayı beceremedi. Bugün sızdırılan yeni görüntülerde kanlı canlı olarak görünen Galaxy Z Flip 4’ün tasarım olarak neredeyse selefiyle bire bir aynı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Samsung Galaxy Z Fold 3

Bununla birlikte, bugüne kadar sızdırılan bilgilerde Galaxy Z Flip 4’ün ikinci ekranının önceki modele göre daha büyük olacağı belirtiliyordu. Yeni paylaşılan görüntülerde de ikinci ekranın bariz bir şekilde büyüdüğü görülüyor ki bu da sızıntıların doğru olduğunu gösteriyor.

Samsung’un hem Galaxy Z Flip 4 modelini hem de  modelini Ağustos ayında tanıtması bekleniyor.

Thunderbolts, Marvel’ın Suicide Squad filmi olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting