Ana SayfaGenelSamsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ü satışa sunuyor

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ü satışa sunuyor

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung katlanabilir ekranlı modellerini pek çok pazarda satışa çıkarmaya hazırlanıyor. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ü satışa sunuyor. Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Samsung kısa bir süre önce katlanabilir ekranlı modelleri Z Flip 3 ve Z Fold 3’ü tanıtmıştı. Şimdiye kadar ön sipariş sürecinde bulunan bu telefonlar yeni ay ile birlikte raflardaki yerlerini almış olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ü satışa sunuyor

Peki Z Fold 3 ve Z Flip 3 Türkiye’de başarılı olabilecek mi? Malum ülkemizdeki akıllı telefon fiyatları hayli yükseldi. Bu yükseliş tüketim tarafını da önemli bir oranda etkiledi. Çok değil birkaç ay öncesine kadar Apple modelleri pazarda önemli pazar payına sahipti. Şimdilerse ise işler değişti.

Kullanıcılar genel olarak orta segment skalasında yer alan telefonları tercih ediyorlar. Çünkü iş üst segmente geldiğinde fiyat olayı da abartılı bir hal alıyor. Hatta öyle ki 10.000 TL’nin üzerine çıkmadan üst segment bir cihaz alamıyorsunuz.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ü satışa sunuyor

Nitekim Fold 3 ve Flip 3 de bu skalada yer alıyor. Fold 3 23 bin TL’lik etiketiyle dikkat çekiyor. Flip 3 ise 12 bin TL’lik etiketiyle biraz daha makul bir seçenek.

Bu açıdan bakıldığında Fold 3’ün işi biraz zor. Fakat Flip 3’ün öyle ya da böyle daha geniş bir kitleye ulaşacağını varsayabiliriz.

Apple iPhone 13 Serisi 17 Eylül’de piyasaya sürülebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting