Ana SayfaGenelYouTube Premium aboneleri için güzel haber

YouTube Premium aboneleri için güzel haber

Dünyanın en popüler video izleme sitesi YouTube’un ücretli servisi YouTube Premium, vefakar kullanıcılarına, özel bir hediyeyle teşekkür ediyor.

YouTube Premium aboneleri için güzel haber. YouTube son yıllarda platformun video izleme sitesi olmaktan çıkıp sosyal medya platformu haline gelebilmesi için çok çabalıyor. Ancak bir taraftan da kendisini bugünlere getiren en önemli kategori olan müzik kanadını da boşlamak istemiyor. İşte bir taşla iki kuş vurmak isteyen Amerikalı teknoloji devi Google, bir taraftan emektar YouTube Premium kullanıcılarını ödüllendirirken, diğer taraftan YouTube Music kullanıcı sayısını arttırmak için harekete geçti.

YouTube Premium aboneleri

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip platformlarından biri olan Reddit’teki bir kullanıcının açtığı konuya, onlarca benzer katılım mesajının gelmesiyle ortaya çıkan bilgiye göre, en az 6 yıldır YouTube Premium üyesi olan tüm kullanıcılara, Google tarafından teşekkür mahiyetinde 1 yıllık YouTube ve YouTube Music üyeliği hediye edildi.

YouTube Premium aboneleri

YouTube Premium aboneleri için güzel haber

Bilindiği üzere Google, uzun bir süredir YouTube’u kullanıcıların video izlemenin dışında çok daha fazla vakit geçirebilecekleri bir platform haline getirmeye çalışıyor. Bunun için yakın zamanda YouTube Shorts özelliğini duyuran Amerikalı teknoloji devi, bu özelliği ile TikTok kullanıcılarına göz kırpmış ve bu platform üzerinden de kısa videoların paylaşılabileceğini duyurmaya çalışmıştı.

YouTube Premium aboneleri

Ayrıca uzun bir süredir oyun dünyası için de çalışmalar yapan YouTube, “Gaming” kategorisiyle burada da ünlü oyun görüntü akışı platformu Twitch’e rakip olmayı amaçlamıştı. Bakalım bir taraftan kendini değiştirmeye diğer taraftan ise mirasını YouTube Music’e bırakmak isteyen orijinal YouTube’un akıbeti ne olacak?

Meta, 2024’te çıkaracağı AR gözlüğünü rafa kaldırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting