Galaxy S22 modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu

Galaxy S22 Ultra

Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S22 Türkiye satış fiyatları belli oldu.

Galaxy S22 modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu. Akıllı telefon sektörünün öncü ve güçlü isimlerinden olan Samsung, yeni amiral gemisi serisi Galaxy S22’yi 9 Şubat 2022 tarihinde resmen tanıtmış, o tarihten itibaren de ülkemizdeki akıllı telefon kullanıcıları yeni cihazların satış fiyatlarını merak eder olmuştu. İşte bugün itibariyle Güney Koreli teknoloji şirketi tarafından yapılan açıklamayla birlikte, artık bu seriye ait telefonların satış fiyatlarını öğrenmiş olduk.

Serinin baz modeli olan Galaxy S22, 128GB dahili depolama alanına sahip giriş versiyonu ile 14.999,00-TL’ye satılacak. Aynı durumdaki Galaxy S22+ ise 18.999,00-TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekleyecek.

s22 2

Galaxy S22 modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu

Serideki en güçlü akıllı telefon modeli olan Galaxy S22 Ultrayı almak isteyen akıllı telefon meraklılarının ise tam 22.999,00-TL’yi gözden çıkarması bekleniyor. Her ne kadar artık Galaxy S22 ve belki de Galaxy S22+’daki fiyatlar yeni düzendeki akıllı telefon fiyatları için alışılmış seviyeler olsa da, yine de Galaxy S22 Ultra’nın satış fiyatının alışmak için bile çok yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Tabi önemli olan akıllı telefon meraklılarının bu konuda nasıl düşündükleri. Çünkü artan çip ve yarı iletken maliyetleri, üretimin pandemi nedeniyle kısıtlanmış olması, yeni teknolojilerin her zaman ilk çıktıkları zaman yüksek fiyattan fiyatlanması gibi sebeplerden dolayı, en son teknolojiyle donatılmış bu cihazlar için açıklanan fiyatlar makul de bulunabilir. Ancak son mertebede bu satış fiyatlarının normal olup olmadığını, önümüzdeki günlerde gelmeye başlayacak satış verilerinden daha kolay anlayabileceğiz.

Honor yeni nesil amiral gemisi modellerini tanıttı!